Prezent dla nowożeńców – jaki prezent kupić Młodej Parze? Ile włożyć w kopertę?

Po emocjach związanych ze ślubem nowożeńcy chcą spędzić trochę czasu razem jako nowa rodzina i zadomowić się w nowym domu. To może być dla nich radosny, ale i kosztowny czas. Prawdopodobnie właśnie wydali mnóstwo pieniędzy na obrączki, lokal weselny, jedzenie i napoje, strój ślubny i wszystko inne, co wiąże się z planowaniem dużego wydarzenia. Jest jednak wiele sposobów, aby uczcić ich święto bez uszczuplania portfela.

Co najbardziej przyda się nowożeńcom?

Dobrą zasadą przy wyborze prezentów jest zastanowienie się, co najbardziej przyda się nowożeńcom teraz, gdy mieszkają razem. Jeśli dobrze znasz nowożeńców (lub sam z kimś mieszkałeś), wyobraź sobie, jak to jest dzielić przestrzeń z kimś innym. O jakich rzeczach pary często zapominają, że są im potrzebne? Które rzeczy muszą mieć po kilka? Czy są jakieś przedmioty, których nie mieli przed ślubem, a teraz ich potrzebują?

Ile dać w kopercie Parze Młodej?

Najlepszym prezentem ślubnym, jaki możesz dać, jest Twoja obecność. Ponieważ w dzisiejszych czasach większość ludzi ma szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego i sprzętu AGD, niewiele jest rzeczy, których jeszcze nie mają, a to, czego nie mają, prawdopodobnie planują kupić. Para młoda naprawdę chce po prostu widzieć swoich przyjaciół i rodzinę w jednym miejscu i w tym samym czasie, świętując razem z nimi. Jeśli jednak chcesz sprawić im również coś drobnego, zgodnie z zasadą etykiety powinieneś wydać mniej więcej tyle, ile para młoda zapłaciła za tzw. „talerzyk”, czyli Twoją obecność na weselu. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na taki wydatek, nie przejmuj się – Twoja obecność jest ważniejsza. Jeśli chcesz podarować więcej, śmiało!

Pomysły na oryginalne prezenty dla Pary Młodej

Tradycyjny prezent, taki jak ręczniki z monogramem lub srebrna ramka na zdjęcia, jest zawsze miłym gestem, ale jeśli szukasz czegoś bardziej oryginalnego, istnieje wiele niezwykłych prezentów, które z pewnością będą cenione przez Parę Młodą.

– Podaruj prezent w postaci wina: Jeśli para jest miłośnikami wina, warto rozważyć zapisanie się do klubu winiarskiego. W Internecie można znaleźć kilka klubów, które oferują różne subskrypcje w zależności od budżetu.

– Udekoruj ich nowy dom: Dowiedz się, jaki jest motyw przewodni lub schemat kolorystyczny ich nowego domu i kup im coś, co dopełni jego wystrój.

– Kup im weekendowy wyjazd: Kup parze bilety na krótki wypoczynek z dala od wszystkiego. Będą Cię kochać na zawsze!

– Podaruj im przeżycie: A może kupisz im coś, czym będą mogli się wspólnie cieszyć? Na przykład, jeśli uwielbiają gotować, rozważ zakup kursu gotowania.

– Pomoc w podróży poślubnej: Dlaczego nie dołożyć się do ich miesiąca miodowego? Jest to szczególnie przydatne, jeśli wyjeżdżają za granicę i muszą wymienić pieniądze.

Prezent dla nowożeńców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *